Stránka zákaznické podpory partnerům

Podpora pro

Implementace Microsoft 365

Máte dotaz ohledně implementace produktů Microsoft 365? Chcete pomoci dostat nástroje do firmy? Chcete naučit zaměstnance správnému používání? Pomůžeme s implementací od A do Z, s onboardingem i zaškolením zaměstnanců. A na konec společně vyladíme firemní procesy.
Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.

Licence Microsoft 365

Máte dotaz ohledně licencí na produkty Microsoft 365? Chcete nakoupit další licence nebo jen změnit ty stávající nevíte jak na to, nebo co to udělá s uživateli? Chcete jednu licenci zaměnit za druhou? Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.

Aplikace Microsoft 365

Máte dotaz ohledně produktů Microsoft 365? Chcete něco udělat a nevíte jak na to? Máte potíže s implementací či onboardingem? Chcete implementovat nové produkty či využívat nové funkce a nevíte jak na to nebo co to udělá s uživateli? Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.

Využívání v praxi

Máte dotaz ohledně využívání produktů Microsoft 365 v praxi? Chcete nástroje využívat co nejlépe a efektivně? Máte potíže s implementací či onboardingem? Chcete implementovat nové produkty či využívat nové funkce a nevíte jak na to nebo co to udělá s uživateli?
Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.

Tato stránka neslouží jako stránka podpory zákazníkům platformy Learnify. Podpora ohledně vzdělávací platformy Learnify  je k dispozici přímo na stránkách vzdělávací platformy prostřednictvím online chatu.

Hledáte podporu pro něco jiného?

Pokud hledáte podporu pro webovou stránku nebo aplikaci vytvořenou pod hlavičkou Deitas Studio (dříve Productivv), naleznete ji na stránkách Deitas Studio.

Pokud jste uživatel platformy Learnify a hledáte podporu pro její funkce nebo obsah, obraťte se prosím na online podporu přímo na stránkách Learnify.

Pokud hledáte podporu pro audiovizuální produkci (vida, fotografie, natáčení) nebo livestreamy (živé přenosy), kontaktujte prosím Deitas studio na stránkách Deitas Studio.