Tak tohle ještě hotové není...

Několik zajímavých informací však najdete na úvodní stránce nebo na stránce Deitas.

Pro bezproblémovou digitální práci 21. století
Pro rozvoj vaší digitální produktivity

Naše mise

Pomoc jedincům i týmům ze ziskového i neziskového sektoru v nabytí konkrétních digitálních kompetencí pro zlepšení jejich pracovní efektivity a produktivity. A to prostřednictvím zefektivnění služeb a procesů, které budou šetřit čas a práci pro další vzdělávání zaměstnanců v digitálních kompetencích.

Jak toho docílíme?

Díky několikaletým zkušenostem a silným zázemím Deitas Group jsme schopni poskytovat komplexních služeb pro rozvoj firem malých i velkých, živnostníků i jedinců… směrem k jejich vzdělávání, digitální transformaci, jejich smýšlení i procesu. A to za podpory kombinace e-learningu s konzultacemi, workshopy a implementací služeb a nástrojů pro jejich budoucí konkurenceschopnost a soběstačnost/samostatnosti. Vše s maximální mírou pečlivého individuálního přístupu.

Analýza a optimalizace
firemních procesů

Dosavadní procesy a využívané nástroje podrobujeme důkladné analýze, po níž přicházíme s navrhovaným řešením. Vše v kombinaci s naším e-learningovým portálem, který uživatelům poskytne veškeré teoretické znalosti a schopnosti pro zcela přirozenou digitální transformaci. Tak, aby dokázal bez obtíží využívat nové postupy a nástroje, které jeho práci zefektivní. Nabízíme také nastavení firemní komunikace, správu webů či konzultační činnost v oblasti PR či správy sociálních sítí.

Co?

be Productivv

Pro bezproblémovou digitální práci 21. století
Pro rozvoj vaší digitální produktivity

Jsme Deitas

Naší vizí je digitální transformace jedinců, týmů, skupin a organizací směrem k jejich technologické soběstačnosti a samostatnosti. Naší vizí je digitální transformace jedinců, týmů, skupin a organizací směrem k jejich technologické soběstačnosti a samostatnosti.​

Naše značky

Portfolio tří různých značek
Nabízíme kompletní služby pro jednotlivce, malé, střední podniky, ale nezalekne se ani velkých podniků. A to vše prostřednictvím komplexních služeb – od e-learningu, konzultací a workshopů přes implementaci služeb a nástrojů až po nabídku audiovizuální produkce. Vše děláme s nadšením do digitálních technologií a osobitým přístupem ke každému klientovi.

Implementace konkrétních nástrojů a postupů do praxe Zkrátka digitalizace firem a škol. S tím úzce souvisí datová analytika, kterou děláme efektivně.

Vzdělávací platforma, kterou využíváme i v rámci transformačních a optimalizačních aktivit je k dispozici i jako samostatná služba pro zákazníky.

Audiovizuální produkce na míru s individuálním a přátelským přístupem. Interní digitální agentura vypiplaná na míru dnešnímu rychlému světu.

Projekt pro vývoj aplikací a vychytávek, které usnadňují život v digitálním světě. A také pro vlastní inhouse nástroje 🙂

Více o Deitas?

Chcete vědět více o naší historii? Máme pro Vás zpracovanou časovou osu mapující začátky značky Deitas až po současnost. Pro ty, kdo si chtějí více počíst, tu máme blog všech našich projektů dohromady s možností vyfiltrování článků týkajících se pouze určitého projektu.