Implementace Microsoft 365

Implementace a adopce Microsoft 365

Implementace konkrétních nástrojů a postupů do praxe v dané instituci na míru potřebám. Následuje adopce a srozumitelné zaučení zaměstnanců na míru.

Zjištění potřeb
a vytvoření plánu

Zjistíme konkrétní potřeby jednotlivých týmů a podle toho vybereme nejvýhodnější licence. Poté vytvoříme plán implementace a adopce.

Implementace nástrojů
a zpětná vazba

Vybrané nástroje dle domluveného harmonogramu implementujeme a vše Vám nastavíme a otestujeme.

Adopce na míru
a rozvoj kompetencí

Pokud už aplikace máte, odborně Vás proškolíme, abyste mohli nástroje  využívat efektivně a znali všechny možnosti.

Rychlá nápověda

Nejčastější otázky?

Délka implementace, respektive nasazení řešení Microsoft 365 tak, aby uživatelé mohli alespoň používat e-maily, trvá minimálně dva týdny. Doba je však individuální a záleží na rychlosti spolupráce a počtu uživatelů.

Máte dotaz ohledně implementace produktů Microsoft 365? Chcete pomoci dostat nástroje do firmy? Chcete naučit zaměstnance správnému používání? Pomůžeme s implementací od A do Z, s onboardingem i zaškolením zaměstnanců. A na konec společně vyladíme firemní procesy.
Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.

Jednotlivé licence lze libovolně kombinovat. Různých typů licencí existuje několik desítek a můžete si vybrat přesně to, co potřebujete.

Máte dotaz ohledně licencí na produkty Microsoft 365? Chcete nakoupit další licence nebo jen změnit ty stávající nevíte jak na to, nebo co to udělá s uživateli? Chcete jednu licenci zaměnit za druhou? Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.

S námi bude Váš digitální svět fungovat na jedničku. Jsme tým IT odborníků, kteří vyřeší Váš problém

Můžete nechat IT ve Vaší firmě na nás. Buďto jen částečně, nebo úplně. Většinu požadavků vyřídíme online a velice levně. Rádi však jezdíme i ke klientům do firem!

Vzdělávání je nikdy nekončící proces. Samotný přístup k nástroji pro efektivní práci nestačí. Je vhodné kromě správné implementace myslet i na adopci, čili začlenění nástrojů do běžného pracovního života každého zaměstnance. Ani tím to ale nekončí, nabízíme online vzdělávací platformu pro další osobnostní rozvoj a rozvoj technických a digitálních kompetencí a znalostí.

Věří nám nadnárodní korporace i malé firmy a školy po celé Evropě

Poskytujeme

jedinečnou

kombinaci

služeb

Věříme, že svět není černobílý, stejně tak IT není jen o IT a softskills není jen o komunikaci. Jsme společnost, která poskytuje jedinečnou kombinaci služeb z oblasti IT, digitálu a vzdělávání.

Naše cílem je pomáhat klientům dosahovat lepších výsledků v oblasti informačních technologií a zvyšovat jejich konkurenceschopnost na trhu.

Nabízíme komplexní řešení pro různé odvětví a velikosti podniků. Jsme schopni vhodně kombinovat naše služby a dovednosti a nabídnout kompletní servis pod jednou střechou. Máme bohaté zkušenosti a kvalifikovaný tým odborníků, kteří jsou připraveni splnit vaše požadavky a překonat vaše očekávání.

Naše služby

Získejte Microsoft 365 pro vaši firmu nebo školu. S Microsoft 365 můžete pracovat kdekoli a kdykoli, ať už jste v kanceláři, doma nebo na cestách.

Licencování
Microsoft 365

Poskytujeme poradenství i licencování nástrojů a služeb Microsoft 365 včetně následné podpory. S námi oproti doporučeným cenám ušetříte.

Implementace a adopce
Microsoft 365

Implementace konkrétních nástrojů a postupů do praxe v dané instituci na míru potřebám. Následuje adopce a zaučení zaměstnanců.

Školení, vzdělávání,
e-learning na míru

Nabízíme školení i workshopy na míru. Vzdělávací portál s desítkami kurzů nejen na Microsoft 365. Slouží i jako LMS s Vašim obsahem.

o 0 %
levnejší licence
0 +
stálých klientů
0 %
úspora nákladů
0 /7
podpora

Co dále nabízíme?

Nová generace komplexních a propojených služeb. Propojujeme svět digitální a IT s tím lidským. Neřešíme jen IT.

Digitalizace
firemních procesů

Dosavadní procesy a nástroje podrobujeme analýze, po níž přicházíme s řešením, které šetří čas.

Licencování a školení
Microsoft 365

Poskytujeme poradenství a školení i výhodné licencování služeb Microsoft 365 včetně  následné podpory.

IT outsourcing
a podpora uživatelů

Starosti s technologiemi? S námi bude Váš digitální svět fungovat na jedničku. IT podpora je tu pro Vaše pohodlí.

Jsme součástí silné skupiny, která poskytuje služby v oblasti vzdělávání, vývoje IT řešení, IT auditů a digitální transformace. Pořádá různorodé akce a konference pro školy a firmy.

Poslední novinky & Blog

Co se u nás děje? Novinky ze zákulisí, ze světa IT a Microsoftu.

Prodej HW/SW

Prodej HW/SW Našim klientům dodáváme HW jako jsou počítače, notebooky, příslušenství, aj. za bezkonkurenční ceny. Jsme také Microsoft Partner, proto...

Číst více

ProVision

ProVision Vytvořili jsme náš vlastní a zabezpečený software pro vzdálený přístup a podporu na firemní pracovní stanice. Productivv.cz / IT...

Číst více

IT-outsourcing

Pro bezproblémovou digitální práci 21. století IT outsourcinga IT podpora uživatelů Starosti s technologiemi? S námi bude Váš digitální svět...

Číst více

Digitalizace

Pro bezproblémovou digitální práci 21. století Digitalizujemea optimalizujeme Digitalizujeme celé firmy. Analyzujeme a vylepšujeme procesy za použití znalostí z oblasti...

Číst více

Přihlaste se k odběru novinek

Dostávejte čas od času souhrn nejnovějších důležitých zpráv a zajímavostí, které se Vás týkají.

Jsme Deitas

Naší vizí je digitální transformace jedinců, týmů, skupin a organizací směrem k jejich technologické soběstačnosti a samostatnosti. Naší vizí je digitální transformace jedinců, týmů, skupin a organizací směrem k jejich technologické soběstačnosti a samostatnosti.​

Naše značky

Nabízíme kompletní služby pro jednotlivce, malé, střední podniky, ale nezalekne se ani velkých podniků. A to vše prostřednictvím komplexních služeb – od e-learningu, konzultací a workshopů přes implementaci služeb a nástrojů až po nabídku audiovizuální produkce. Vše děláme s nadšením do digitálních technologií a osobitým přístupem ke každému klientovi.

Implementace a digitalizace s moderním IT outsourcingem

Vzdělávání pro firmy i jednotlivce prostřednictvím platformy s AI

Dlouhodobé transformační programy pro firmy

Tvorba webů a aplikací na míru

Jednoduchý informační systém pro každou firmu s API a automatizací

Rychlou a zdravou travu chce každý. Chystáme ji přinést do firem