Školení a vzdělávání MS365

Školení a vzdělávání Microsoft 365

Nabízíme školení i workshopy na míru. Vzdělávací portál s desítkami kurzů nejen na Microsoft 365. Slouží i jako LMS s Vašim obsahem.

Zjištění potřeb
a vytvoření plánu

Zjistíme konkrétní potřeby a mezery ve znalostech. Identifikujeme a rozřadíme zaměstnance do skupin a každé se budeme věnovat individuálně. Vytvoříme vzdělávací plán pokrývající nejen Microsoft 365, ale i jiné záležitosti z oblastí hardskills a softskills.

Adopce a rozvoj kompetencí

Neděláme školení, protože nefunguje. Pracujeme lépe, jsme odborníky na vzdělávání. U nás skutečně naučíme používat nástroje Microsoft 365 a nabídneme přesah z oblastí procesů, softskills aj. Výsledkem bude naučení nových informací a rozvoj kompetencí, nikoli pouze znalostí.

Aplikace znalostí
a další rozvoj

Po individuálním zaškolení formou adopce a workshopů se znalosti a nově získané kompetence aplikují do praxe. Tím vznikají nové nápady a myšlenky, které dále podpoříme dalším vzděláváním v oblasti hardskills i softskills a vzdělávací platformou Learnify.cz

Máte zájem o firemní vzdělávání?

Poskytujeme vzdělávání z oblasti HardSkills, IT, SoftSkills a tvoříme kurzy na míru. Máme i vlastní vzdělávací platformu Learnify

Young businessman writing on glass while planning

Věří nám nadnárodní korporace i malé firmy a školy po celé Evropě

Poskytujeme

jedinečnou

kombinaci

služeb

Věříme, že svět není černobílý, stejně tak IT není jen o IT a softskills není jen o komunikaci. Jsme společnost, která poskytuje jedinečnou kombinaci služeb z oblasti IT, digitálu a vzdělávání.

Naše cílem je pomáhat klientům dosahovat lepších výsledků v oblasti informačních technologií a zvyšovat jejich konkurenceschopnost na trhu.

Nabízíme komplexní řešení pro různé odvětví a velikosti podniků. Jsme schopni vhodně kombinovat naše služby a dovednosti a nabídnout kompletní servis pod jednou střechou. Máme bohaté zkušenosti a kvalifikovaný tým odborníků, kteří jsou připraveni splnit vaše požadavky a překonat vaše očekávání.

Naše služby

Získejte Microsoft 365 pro vaši firmu nebo školu. S Microsoft 365 můžete pracovat kdekoli a kdykoli, ať už jste v kanceláři, doma nebo na cestách.

Licencování
Microsoft 365

Poskytujeme poradenství i licencování nástrojů a služeb Microsoft 365 včetně následné podpory. S námi oproti doporučeným cenám ušetříte.

Implementace a adopce
Microsoft 365

Implementace konkrétních nástrojů a postupů do praxe v dané instituci na míru potřebám. Následuje adopce a zaučení zaměstnanců.

Školení, vzdělávání,
e-learning na míru

Nabízíme školení i workshopy na míru. Vzdělávací portál s desítkami kurzů nejen na Microsoft 365. Slouží i jako LMS s Vašim obsahem.

o 0 %
levnejší licence
0 +
stálých klientů
0 %
úspora nákladů
0 /7
podpora

Co dále nabízíme?

Nová generace komplexních a propojených služeb. Propojujeme svět digitální a IT s tím lidským. Neřešíme jen IT.

Digitalizace
firemních procesů

Dosavadní procesy a nástroje podrobujeme analýze, po níž přicházíme s řešením, které šetří čas.

Licencování a školení
Microsoft 365

Poskytujeme poradenství a školení i výhodné licencování služeb Microsoft 365 včetně  následné podpory.

IT outsourcing
a podpora uživatelů

Starosti s technologiemi? S námi bude Váš digitální svět fungovat na jedničku. IT podpora je tu pro Vaše pohodlí.

Jsme součástí silné skupiny, která poskytuje služby v oblasti vzdělávání, vývoje IT řešení, IT auditů a digitální transformace. Pořádá různorodé akce a konference pro školy a firmy.

Poslední novinky & Blog

Co se u nás děje? Novinky ze zákulisí, ze světa IT a Microsoftu.

Přihlaste se k odběru novinek

Dostávejte čas od času souhrn nejnovějších důležitých zpráv a zajímavostí, které se Vás týkají.

Jsme Deitas

Naší vizí je digitální transformace jedinců, týmů, skupin a organizací směrem k jejich technologické soběstačnosti a samostatnosti. Naší vizí je digitální transformace jedinců, týmů, skupin a organizací směrem k jejich technologické soběstačnosti a samostatnosti.​

Naše značky

Nabízíme kompletní služby pro jednotlivce, malé, střední podniky, ale nezalekne se ani velkých podniků. A to vše prostřednictvím komplexních služeb – od e-learningu, konzultací a workshopů přes implementaci služeb a nástrojů až po nabídku audiovizuální produkce. Vše děláme s nadšením do digitálních technologií a osobitým přístupem ke každému klientovi.

Implementace a digitalizace s moderním IT outsourcingem

Vzdělávání pro firmy i jednotlivce prostřednictvím platformy s AI

Dlouhodobé transformační programy pro firmy

Tvorba webů a aplikací na míru

Jednoduchý informační systém pro každou firmu s API a automatizací

Rychlou a zdravou travu chce každý. Chystáme ji přinést do firem