Stránka uživatelské IT podpory

Podpora pro

Máte dotaz ohledně implementace produktů Microsoft 365? Chcete pomoci dostat nástroje do firmy? Chcete naučit zaměstnance správnému používání? Pomůžeme s implementací od A do Z, s onboardingem i zaškolením zaměstnanců. A na konec společně vyladíme firemní procesy.
Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.

Máte dotaz ohledně licencí na produkty Microsoft 365? Chcete nakoupit další licence nebo jen změnit ty stávající nevíte jak na to, nebo co to udělá s uživateli? Chcete jednu licenci zaměnit za druhou? Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.

Máte dotaz ohledně produktů Microsoft 365? Chcete něco udělat a nevíte jak na to? Máte potíže s implementací či onboardingem? Chcete implementovat nové produkty či využívat nové funkce a nevíte jak na to nebo co to udělá s uživateli? Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.

Máte dotaz ohledně využívání produktů Microsoft 365 v praxi? Chcete nástroje využívat co nejlépe a efektivně? Máte potíže s implementací či onboardingem? Chcete implementovat nové produkty či využívat nové funkce a nevíte jak na to nebo co to udělá s uživateli?
Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.

Software pro vzdálený přístup

Občas je nejrychlejší způsob pomoci vzdálený příchod, kdy se náš zkušený IT odborník připojí pomocí programu k Vám na počítač a pomůže Vám. Vy navíc pomoc uvidíte na vlastní oči a tak se můžete něco přiučit.  Vzdálená pomoc je naprosto bezpečná a šifrovaná, kdykoliv můžete spojení ukončit.

E-mail podpory: podpora@productivv.cz
Napsat lze i v chatu skrze Microsoft Teams
Telefon pro urgentní případy: 736 263 205 (tel. číslo se mění)

Tato stránka neslouží jako stránka podpory zákazníkům platformy Learnify. Podpora ohledně vzdělávací platformy Learnify  je k dispozici přímo na stránkách vzdělávací platformy prostřednictvím online chatu.

Jsme Microsoft Partner