Stránka zákaznické podpory partnerům

E-mail podpory: podpora@productivv.cz
Napsat lze i v chatu skrze Microsoft Teams
Telefon pro urgentní případy: 736 263 205 (tel. číslo se mění)

Podpora pro

Implementace Microsoft 365

Máte dotaz ohledně implementace produktů Microsoft 365? Chcete pomoci dostat nástroje do firmy? Chcete naučit zaměstnance správnému používání? Pomůžeme s implementací od A do Z, s onboardingem i zaškolením zaměstnanců. A na konec společně vyladíme firemní procesy.
Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.

Licence Microsoft 365

Máte dotaz ohledně licencí na produkty Microsoft 365? Chcete nakoupit další licence nebo jen změnit ty stávající nevíte jak na to, nebo co to udělá s uživateli? Chcete jednu licenci zaměnit za druhou? Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.

Aplikace Microsoft 365

Máte dotaz ohledně produktů Microsoft 365? Chcete něco udělat a nevíte jak na to? Máte potíže s implementací či onboardingem? Chcete implementovat nové produkty či využívat nové funkce a nevíte jak na to nebo co to udělá s uživateli? Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.

Využívání v praxi

Máte dotaz ohledně využívání produktů Microsoft 365 v praxi? Chcete nástroje využívat co nejlépe a efektivně? Máte potíže s implementací či onboardingem? Chcete implementovat nové produkty či využívat nové funkce a nevíte jak na to nebo co to udělá s uživateli?
Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.

Software pro vzdálený přístup

Občas je nejrychlejší způsob pomoci vzdálený příchod, kdy se náš zkušený IT odborník připojí pomocí programu k Vám na počítač a pomůže Vám. Vy navíc pomoc uvidíte na vlastní oči a tak se můžete něco přiučit.  Vzdálená pomoc je naprosto bezpečná a šifrovaná, kdykoliv můžete spojení ukončit.

Tato stránka neslouží jako stránka podpory zákazníkům platformy Learnify. Podpora ohledně vzdělávací platformy Learnify  je k dispozici přímo na stránkách vzdělávací platformy prostřednictvím online chatu.

Jsme Microsoft Partner